QNB Finansbank, Brandverse Awards’da ‘Altın’ ödülün sahini oldu

QNB Finansbank, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel hazırladığı “Cumhuriyet Sınıfı” temalı reklam filmi ile büyük bir başarıya imza attı. Reklam filmi, Brandverse Awards’da Altın ödül kazandı.

Reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi alanlarında üretilen en başarılı işlerin yarıştığı Brandverse Awards’da QNB Finansbank, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ana bölümünde Cumhuriyetin 100. Yılı İletişim Çalışmaları kategorisinde reklam filmi ile Altın ödüle layık görüldü. Proje, deprem bölgesindeki 100 okulun renovasyonunu üstlenerek 30 binden fazla çocuğa eğitim ışığı olmasını amaçlıyor. Bu anlamlı projenin başarısı, QNB Finansbank’ın eğitime verdiği önemi ve toplumsal sorumluluk bilincini bir kez daha gözler önüne serdi.

QNB Finansbank, “Cumhuriyet Sınıfı” temasıyla hazırladığı bu filmde, depremden etkilenen bölgelerde 100 okulu renovasyonunu üstlenerek eğitim alanında öncelikli ihtiyaçlardan biri olan işlevsel öğrenme alanlarına katkıda bulunmayı hedefledi. Reklam filmi, her yaştan ve meslekten insanların Atatürk’ün öğretmenlik yaptığı sınıfta buluşmasıyla başlıyor ve Atatürk’ün tahtaya Latin harflerini yazdığı meşhur fotoğraf karesi ile son buluyor.

Filmin finalinde, yenilenmiş okullarına kavuşan çocukların neşe içinde yeni okullarına koştuğu sahnelerle izleyicilere umut oldu. Film, QNB Finansbank’ın uzun yıllardır devam eden Minik Eller Büyük Hayaller Platformu ile eğitime verdiği desteği de vurguluyor.

Rabarba imzasını taşıyan ve PToT Film’den Ozan Açıktan’ın yönetmenliğini üstlendiği bu özel film, TV, dijital ve sosyal medya kanallarında geniş yankı uyandırdı. 23 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında yayında kalan film, özellikle YouTube’da büyük ilgi gördü ve 11 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı. Yapılan yorumların %90’ının olumlu olması ve YouTube’da 2023 yılında en çok izlenen, beğenilen ve etkileşim alan ilk 10 reklamdan biri olması, projenin başarısını tescilledi.

QNB Finansbank, bu özel günü gurur, onur ve coşkuyla kutlarken, Genel Müdürlük Kristal Kule Binası’nı da 100. Yıl temasıyla giydirerek Cumhuriyetimizin 100. yılını unutulmaz kılmak için her detayı düşündü.

Deprem bölgesindeki 100 okulun renovasyonunu üstlenerek 30 binden fazla çocuğa eğitimde fırsat eşitliği sağlama misyonuyla hareket eden QNB Finansbank, Türkiye mozaiğini yansıtan ve umut veren bu projeyle toplumsal sorumluluklarını yerine getirmeye devam ediyor.

Reklam: QNB Finansbank – 29 Ekim 100. Yıl Reklamı

Reklamveren: QNB Finansbank

Reklam Ajansı: Rabarba

Reklamveren Yetkilisi: Armağan Engel, Banu Akyıl Akıncı, Rengin Çavdar, Burcu Zorba

Yönetici Kreatif Direktör: Pemra Ataç Açıktan

Kreatif Direktör: Volkan Yanık

Kreatif Ekip: Ebru Karaman, Ali Yiğit Gümüş, Anıl Tiryaki, Nurgül İletir Türkeş, Alican Kılıçoğlu, Göknil Kenar

Strateji: Oğuz Savaşan

Müşteri İlişkileri: Nihan Şimşek, Sezin Kenangil

Prodüksiyon: Berrak Damla Olgun

Medya Planlama/Satınalma: People Initiative

Prodüksiyon Şirketi: PToT Film

Yönetmen: Ozan Açıktan

Yapımcı: Işıl Ege, Deniz Çivicoğlu

Post-Prodüksiyon Şirketi: Roots

Müzik: Elec-trip Jingles

Mecra: TV, Dijital

Reklam Filmihttps://www.youtube.com/watch?v=w90-clhBM3k

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ